Otse põhisisu juurde

Meie kool tunnistati taas Rohelise lipu vääriliseks

Kuristiku gümnaasium sai sel kevadel juba kolmandat korda auväärse Rohelise lipu tunnustuse.
Ülemaailmselt tuntud ökomärgis Roheline lipp antakse välja haridusasutustele, kes järgivad õppetöös, maja haldamisel ning kogu tegevuse korraldamisel keskkonnahariduse põhimõtteid.
Esmaspäeval, 6. juunil toimus Tartu Loodusmajas tunnustusüritus 46 tublile rohekoolile ja -lasteaiale üle Eesti.
Toimus lühikonverents ning lippude üleandmine. Tutvuti Taru Loodusmajaga, k
uulati huvitavaid ettekandeid loodusteadlaste Triinu Remmeli ja Urmas Tartese esituses, jagati kogemusi ning söödi torti. 
Ülekanne üritusest on järelvaadatav Rohelise Kooli FB lehelt:
https://www.facebook.com/events/2346084428865005?ref=newsfeed

See tunnustus on meile kõigile: meie tublidele rohelise kooli töörühma liikmetele, õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele ja kaasaelajatele ühise panuse eest! 
Suur-suur tänu!  


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Maa päeva viktoriin

Teisipäeval, 16. aprillil toimus meie koolis rahvusvahelise Maa päeva raames keskkonnateemaline viktoriin, millest võtsid osa kõik 1.-4. klassid. Viktoriini eesmärk oli juhtida õpilaste tähelepanu keskkonnaprobleemidele ning innustada neid olukorda parandama. Õpilastel tuli individuaalselt vastata 15 küsimusele, misjärel üheskoos vastuseid kontrolliti. Igas klassis selgitati välja kolm kõige keskkonnateadlikumat õpilast. Hanna Kivila

6c keskkonnategu - pandipakendi sorteerimine

 6c klass algatas oma koduklassis pandipakendi keskkonnasõbraliku kogumise. Lapsed seadsid sisse uhke ise disainitud kasti, kuhu nii nemad ise, kui ka teised õpilased, kes antud ruumis õpivad, on oodatud oma pandipakendeid panema. Siiani pangi pandipakend valdavalt samasse kasti tavaliste pakenditega, mis ei võimaldanud seda asjalikult utiliseerimisele viia. Õpilastel on kokku lepitud kasti tühjenduskord ja pakendist saadav raha kulutatakse klassi ühiseks hüvanguks.

Kuristiku heategevuslik jõululaat

Kolmapäeval, 8. detsembril toimus traditsiooniline Kuristiku gümnaasiumi heategevuslik jõululaat, mida korraldasid 1.-5. klasside õpilased koos klassijuhatajate ja vanematega. Jõululaada eesmärgiks oli väärtustada isetegemist ning sellega seonduvalt ka väiksemat tarbimist. Õpilased olid müügiks toonud perede abiga valmistatud väga eriilmelisi küpsetisi ja käsitööd. Iga müüja annetas 50% oma müügitulust Tallinna Lastehaigla toetuseks. Ühiseks annetuseks koguti üle 500 euro.