Otse põhisisu juurde

5c ja 5b tähistasid kooliümbruse ülekäigurajad "PEATU! VAATA! VEENDU!" märkidega

Kuna ilm ei teinud meiega pikalt koostööd, siis täna oli see päev, kus 5B ja 5C klassi õpilased ühendasid jõud ja kasutasime ära kibekiirelt kuivema perioodi ning saime "Peatu! Vaata! Veendu!" tähised tehtud. Algse juhise järgi märgistasime nüüd sellised alad: -Kärberi 13 juures ülekäigurada -Raadiku silla juures on mitmed ülekäigurajad -Linnamäe tee Maxima juures -Lidl-i juures -Kivila tänava juures ülekäigurada. 5C klassi õpilased joonistasid klassijuhatajatunnis oma koolitee ja kaardistasid sellel ohtlikud kohad ning 5B klassi õpilased mängisid läbi ka viktoriini :) Kokkuvõttes said 5. klassid nüüd kõik tehtud ka oma selle õppeaasta keskkonnateod. Loodame, et märgid peavad järgmise aastani kenasti vastu. Ohutut liiklemist kõigile!

Kirsti Vooglaid
5.c klassi juhataja


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Maa päeva viktoriin

Teisipäeval, 16. aprillil toimus meie koolis rahvusvahelise Maa päeva raames keskkonnateemaline viktoriin, millest võtsid osa kõik 1.-4. klassid. Viktoriini eesmärk oli juhtida õpilaste tähelepanu keskkonnaprobleemidele ning innustada neid olukorda parandama. Õpilastel tuli individuaalselt vastata 15 küsimusele, misjärel üheskoos vastuseid kontrolliti. Igas klassis selgitati välja kolm kõige keskkonnateadlikumat õpilast. Hanna Kivila

Kuristiku heategevuslik jõululaat

Kolmapäeval, 8. detsembril toimus traditsiooniline Kuristiku gümnaasiumi heategevuslik jõululaat, mida korraldasid 1.-5. klasside õpilased koos klassijuhatajate ja vanematega. Jõululaada eesmärgiks oli väärtustada isetegemist ning sellega seonduvalt ka väiksemat tarbimist. Õpilased olid müügiks toonud perede abiga valmistatud väga eriilmelisi küpsetisi ja käsitööd. Iga müüja annetas 50% oma müügitulust Tallinna Lastehaigla toetuseks. Ühiseks annetuseks koguti üle 500 euro. 

6c keskkonnategu - pandipakendi sorteerimine

 6c klass algatas oma koduklassis pandipakendi keskkonnasõbraliku kogumise. Lapsed seadsid sisse uhke ise disainitud kasti, kuhu nii nemad ise, kui ka teised õpilased, kes antud ruumis õpivad, on oodatud oma pandipakendeid panema. Siiani pangi pandipakend valdavalt samasse kasti tavaliste pakenditega, mis ei võimaldanud seda asjalikult utiliseerimisele viia. Õpilastel on kokku lepitud kasti tühjenduskord ja pakendist saadav raha kulutatakse klassi ühiseks hüvanguks.